Referencie

Roman Magyar

Chceme sa veľmi pekne poďakovať manželom Dohányosovcom z realitnej kancelárie RuVix real. Predávali sme pozemok v Kavečanoch a boli sme maximálne spokojní. Všetko prebehlo profesionálne, ľudsky a plynulo. Vizitku, aj dobrý pocit si uchováme a určite sa znovu na Vás obrátime. Všetko dobré prajeme.

 

Bývalí majitelia chaty na Ružíne

Oceňujeme pragmatický prístup skúseného realitného makléra, ktorý sa snažil konať tak, aby bola kupujúca i predávajúca strana spokojná. Na všetkom sme sa vedeli bez problémov dohodnúť. Predaj prebehol podľa pravidiel. Ďakujeme.

 

Noví majitelia chaty pri Zlatníku

Priebeh predajného procesu prebehol rýchlo a bez problémov. Ja som nad mieru spokojná. Petruškovci.

 

Bývali majitelia dvoch bytov

Manželia Dohányosovi zabezpečujú vysokokvalitné služby v oblasti realít na profesionálnej úrovni s ľudským prístupom. Prostredníctvom ich služieb sa nám podarilo rýchlo, bez prieťahov a bez akýchkoľvek problémov predať dva byty a to tak s hotovostným ako aj s hypotekárnym prefinancovaním.

 

Nový majiteľ bytu v Šaci

Chcem sa veľmi pekne poďakovať manželom Dohányosovcom z realitnej kancelárie RuVix real. Vyhliadol som si byt, ktorý spĺňal naše parametre, predávala ho práve realitka RuVix. Od prvej obhliadky po samotnú kúpu prebehlo všetko profesionálne, ľudsky a plynulo. Dostal som správne pokyny kde, kedy a čo riešiť, čiže v celku kúpa prebehla hladko a rýchlo. Veľká spokojnosť a určite každému odporúčam. Pri odovzdaní potešil darček na pamiatku. Prajem do budúcna všetko len to najlepšie.

 

Bývalý majiteľ chaty pri Zlatníku

Top profesionálny prístup od samého začatia až po ukončenie celej realitnej transakcie; 100% dôvera a absolútna profesionalita od Ruvix Real a pána Dohányosa. Určite budem jeho realitnú firmu a jeho služby ďalej odporúčať.

 

Nový majiteľ pozemku na Bukovci

S rodinou sme kupovali pozemok a všetko prebehlo v poriadku, podľa našich predstáv. Po dokončení chatky sa vidíme na opekače.