Zabezpečíme

 

Ocenenie nehnuteľnosti

Chcete zistiť hodnotu Vašej nehnuteľnosti, alebo financujete kúpu nehnuteľnosti hypotekárnym úverom? Budete potrebovať súdnoznalecký posudok. Radi Vám odporučíme overených súdnych znalcov, s ktorými spolupracujeme.

 

Zabezpečenie geometrického plánu

Predávate, kupujete, alebo si chcete pozemok rozdeliť, premerať, zakresliť drobnú stavbu, alebo sa uistiť, že hranice pozemku sú správne vytýčené? Obráťte sa na nás. Zabezpečíme spoľahlivého geodeta, ktorý Vám pomôže v danej oblasti.

 

Zabezpečenie projektovej dokumentácie

Vlastníte vysnívaný pozemok na ktorom plánujete výstavbu Vášho vysnívaného domu, alebo chaty? Čaká Vás náročné obdobie prípravy projektovej dokumentácie. Uvedené náležitosti viete elegantne vyriešiť s pomocou šikovného projektanta, ktorý dokáže nájsť optimálne riešenia.

 

Zabezpečenie stavebného povolenia

Vybavovanie stavebného povolenia si vyžaduje trpezlivosť a čas, veľa času. Potrebujete človeka, ktorý má skúsenosti, vedomosti, komunikačne zručnosti, kontakty a časový priestor. Pokiaľ týmito devízami nedisponujete, obráťte sa radšej na človeka, ktorý Vás v tomto zložitom a náročnom procese zastúpi.

 

Zabezpečenie výstavby nehnuteľnosti

Idete stavať svoj vysnívaný dom, alebo chalupu? Chcete sa vyhnúť sklamaniam s neoverenými stavebnými spoločnosťami? Vieme Vás nakontaktovať na stavbárov, ktorí majú za sebou desiatky postavených domov pre našich klientov. 

 

Vizualizácia vonkajších a vnútorých priestorv (návrh, realizácia a servis)

Ponúkame vizualizáciu vonkajších a vnútorných priestorov rôznych objektov v spolupráci s certifikovaným grafikom. Vašu predstavu zrealizujeme prostredníctvom vizuálnej reality, ktorá vás priblíži ku splneniu vášho sna. Vytvoríme pôdorys, návrh alebo spomínanú 3D vizualizáciu vašich domov, chát, pozemkov a bytov. Vieme pokračovať v spolupráci a to následným vytvorením projektu k stavebnému povoleniu a taktiež vypomôcť pri riešení stavebného povolenia. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu. https://www.ruvixreal.sk/info-pre-klientov/cennik-realitnych-sluzieb